5000000000: (r+500) = ?

+3
Ответы (1)
  1. 22 января, 01:40
    0
    5 000 000 000 : (r + 500) = 5 000 000 000 : r - 5 000 000 000 : 500 =

    5 000 000 000/r - 50 000 000 = 5 000 000 000 - 50 000 000r =

    50 000 000 (100 - r).