у магазини було 810 кг перлових круп. першого дня продали 2-9 а другого 2-5 вид усией килькости крупив. скильки килограмив продали за 2 дни

+3
Ответы (1)
  1. 29 марта, 19:40
    0
    Было 810

    1 день. 810*2/9=180 кг продали

    2 день. 810*2/5=324 кг продали

    180+324=504 кг продали за 2 дня