69 412/518 + (40 000-9703) * 37

+5
Ответы (2)
  1. 5 ноября, 14:38
    0
    69 412/518 + (40 000-9703) * 37=1121123

    1) 40 000-9703=30 297

    2) 69 412/518=134

    3) 30 297*37=1120989

    4) 1120989+134=1121123
  2. 5 ноября, 14:55
    0
    1) 40 000-9 703=30 297

    2) 66 412:518=134

    3) 30 297 * 37=1 120 989

    4) 134+1 120 989=1 121 123