Яке число е кореннем ривняння 32 - (3-х) = 21-32

+3
Ответы (2)
  1. 23 июня, 04:18
    0
    32 - (3-х) = - 11

    3-х=43

    х=-40
  2. 23 июня, 07:46
    0
    29-x=-31; - x=-50; x=50