Який з поданих виразив одержимо спростивши вираз (а+х-2) - (3-х) - (5-а)

+4
Ответы (1)
  1. 31 января, 07:30
    0
    (а+х-2) - (3-х) - (5-а) = а+х-2-3+х-5+а=2 а+2 х-10