Який серед поданих виразив не можна заминиты выразом на множення А) 12+12+12+11, Б) 16+16+16, В) 9+9

+1
Ответы (2)
  1. 27 сентября, 17:21
    0
    12 ум. 3+11=47

    16 ум. 3=48

    9 ум. 2=18
  2. 27 сентября, 18:00
    0
    12*3+11=47

    16*3=48

    9*2=18