Вибери вираз для обчислення якого можна застосувати правило множення числа на сумму а) 4 умножить4+8 б) 8 умножить (7+4) в) 8 умножить (7-4)

+4
Ответы (1)
  1. 2 апреля, 17:41
    0
    4 х (4+8) = 4 х4+8 х4=16+32=48

    8 х (7+4) = 8 х7+8 х4=56+32=88