327:10

358:10

685:100

1684:100

+4
Ответы (2)
  1. 19 июля, 16:36
    0
    327/10=32,7

    358/10=35,8

    685/100=6,85

    1684/100=16,84
  2. 19 июля, 16:45
    0
    32 остаток 7.35 остаток 8,6 остаток 85,16 остаток 84.