60000-408*120+1012 * (24*10-235) зробити в стовпчик

+2
Ответы (1)
  1. 2 января, 09:47
    0
    1) 24*10=240

    2) 240-235=5

    3) 408*120=48960

    4) 1012*5=5060

    5) 60000-48960=11040

    6) 11040+5060=16100 Ответ: 16100