Решите:

(44,96+28,84: (13,7-10,9)) : 1,8=?

+3
Ответы (1)
  1. 16 мая, 15:17
    0
    (44,96+28,84: (13,7-10,9)) : 1,8 = (44,96+28,84:2,8) : 1,8 = (44,96+10,3) / 1,8 =

    55,26/1,8 = 30,7