Вычсли.

150000-620*30=

200000-1408*9=

(60007+993) : 5=

(90000-8730) : 3=

+4
Ответы (1)
  1. 2 апреля, 01:30
    0
    150000-620*30=131400

    620*30=18600 150000-18600=131400

    200000-1408*9=187328

    1408*9=12672 200000-12672=187328

    (60007+993) / 5=12200

    60007+993=61000 61000/5=12200

    (90000-8730) / 3=27090

    90000-8730=81270 81270/3=27090