Побудуй трикутник довжина якого 5 см, а ширина на-2 см меньша. Знайди його периметр.

+3
Ответы (1)
  1. 7 сентября, 21:26
    0
    Ну смотри: 2 стороны это 2+2=4 P=2 * (4+5) = 18 наверно)))