Пофарбувалы 36 парт столив на 12 менше ниж парт а пидвиконыкив на 20 менше ниж столив скилькы разом пофарбувалы парт столив пидвиконыкив

+4
Ответы (1)
  1. 15 августа, 03:33
    0
    36-12=24 - столи 24-20=4 пидвик. 36+24+4=64 усе разом