Визначити периметр 6-ти кутника, 3-и сторони якого по 8 см. а 3 по 10 см.

+3
Ответы (2)
  1. 13 октября, 06:58
    0
    8+8+8+10+10+10 = 54 см
  2. 13 октября, 09:30
    0
    P = 3*8 + 3*10 = 24 + 30 = 54 (см)