8.8 * (012y-0.04) = 0.44

+3
Ответы (1)
  1. 21 мая, 09:44
    0
    8,8 * (0,12y-0,04) = 0,44,

    0,12y-0,04=0,44/8,8,

    0,12 у=0,05+0,04,

    у=0,09/0,12,

    у=0,75