68-55+32=

63:7+26=

193-124=

0,5-1=

+2
Ответы (2)
  1. 30 апреля, 03:10
    0
    68-55+32=45

    63:7+26=35

    193-124=69

    0,5-1=-0,5
  2. 30 апреля, 04:02
    0
    68-55+32=45

    63:7+26=35

    193-124=69

    0,5-1=-0.5