25x^2+4/6-4x^2-9/5+5/6=3

+5
Ответы (1)
  1. 11 июля, 00:34
    0
    25x^2+4/6-4x^2-9/5+5/6=3

    25x^-4x^2=3-4/6+9/5-5/6

    21x=90-20+54-25

    21x=119

    x=119/21