квадрат равен равен 8 см в квадрате P и S

+1
Ответы (2)
  1. 27 сентября, 00:38
    0
    Р-8*4=32 (см.)

    S-8*8=64 (см. в квадрате)

    *-умножить
  2. 27 сентября, 01:29
    0
    P = (8+8) * 2=32 (см)

    S=8*8=64 (см в квадрате)