17256-256*3 38007-603:9 (205167-23064) * 7 (312801+14320) * 6

+4
Ответы (1)
  1. 25 мая, 09:28
    0
    256*3=768

    17256-768=16488

    603:9=67

    38007-67=37940

    205167-23064=182103

    182103*7=1274721

    312801+14320=3135121

    3135121*6=18810726