840300:6 3509+45845 994000:7 50102-6945 130024:4 7306*4

+4
Ответы (1)
  1. 10 марта, 00:08
    0
    1) 840300:6 350=6+45845 = 45 851

    2) 994000:7 50102 = 142 000

    3) 50102-6945 = 43 157

    4) 130024:4 = 32 506

    5) 7306*4 = 29 224