A) 18,36 + 0,64 : 0,8 =

б) 80 * 11 - 42558 : 519=

в) 3,44 : 0,4 + 24,56 =

г) 684 * 245 - 675 * 246 =

+2
Ответы (1)
  1. 7 марта, 13:37
    0
    18,36 + 0,64:0,8 = 18,36 + 0,8 = 19,16

    80*11 - 42558:519 = 880 - 82 = 798

    3,44:0,4 + 24,56 = 8,6 + 24,56 = 33,16

    684*245 - 675*246 = 245 (684 - 675) - 675 = 245*9 - 675 = 1530