37 + (84:4) - 29 (91:7) - 6+99 100-84-69-27 (6*9) + (96:8)

+2
Ответы (1)
  1. 12 апреля, 17:35
    0
    1) 37+21-29=58-29=29

    2) - 80

    3) 13-6+99 = 106

    4) 56+12=68