3 класс

(48+12) : 6 80-7*8

(36-27) : 3 5*7+65

(24+16) : 8 90-6*9

+4
Ответы (1)
  1. 21 июля, 16:58
    0
    (48+12) : 6=60:6=10

    (36-27) : 3=9:3=3

    (24+16) : 8=40:8=5

    80-7*8=80-56=24

    5*7+65=35+65=100

    90-6*9=90-54=36