2644:4 (71862*25+1394) - 982

+5
Ответы (1)
  1. 11 сентября, 09:54
    0
    1) 71862*25=1796550

    2) 1796550+1394=1797944

    3) 2644:4=661

    4) 661*1797944=1188440984

    5) 1188440984-982=1188440002