Було-? вытратыли 7 грн, залишилося 42, скажыте правильно ли я решыл 42+7=49, грн, 49-7=42

+1
Ответы (2)
  1. 11 декабря, 19:02
    0
    42+7=49

    49-7=42

    все правильно
  2. 11 декабря, 19:16
    0
    ДА правильно!

    42 + 7 = 49 грн