Саябакка отыргызу ушин 36 шырша жане 24 карагай акелинди. 12 агаш отыргызылды. неше агаш отыргызылмаган?

+3
Ответы (2)
  1. 22 ноября, 05:40
    0
    (36 + 24) - 12 = 48 агаш отыргызылган жок
  2. 22 ноября, 06:38
    0
    1) 36+24=60

    2) 60-12=48

    Ответ: 48