Наубайханага 28 кап Кант жане одан 12 кап артык ун акелинди. наубайханага барлыгы неше кап кант жане ун акелинди?

+1
Ответы (1)
  1. 27 апреля, 21:22
    0
    28+12=40 (ун)

    28+40=68