Астанадагы саябакка аркайсысында 8-ден 3 катар кайын жане аркайсысында 4-тен 2 катар шырша кошеттери отыргызылды. кандай кошеттер артык жане неше есе артык отыргызылды?

+4
Ответы (2)
  1. 15 октября, 03:04
    0
    8*3=24 кайын

    4*2=8 шырша

    24:8=3 есе артыу кайын
  2. 15 октября, 03:12
    0
    8*3=24-кайын

    4*2=8-шырша

    24:8=3-есе артыу кайын

    Жооп: 3 есе артыу кайын.