Коликтурактагы женил машиналар жук машиналарынан:

1,15 есе; 1,2 есе; 1,34 есе артык

Коликтурактагы женил машиналар жук машиналарынан неше процент артык

+4
Ответы (1)
  1. 21 января, 13:37
    0
    1,15=115/100=23/20

    23-20=3 (20 жук машинанын 15%=3) значить на 15% артык

    1,2=6/5.

    6-5=1. (5 жук машинанын 29%=1.) значить на 20% артык

    1,34=67/50

    67-50=17. (50 жук машинанын 34%=17) значить на 34% артык