1) (2 232+735) * 5=

2) (2 332-735) : 3=

3) 9 639:3*2=

4) 4 587-х=3 205

+4
Ответы (1)
  1. 9 апреля, 02:29
    0
    1) (2 232+735) * 5=2967*5=14835

    2) (2 332-735) : 3=1597:3=532 1/3

    3) 9 639:3*2=3213*2=6426

    4) 4 587-х=3 205

    -х=3205-4587

    -х=-1382

    Х=1382