Pristavte cisla 21; 35; 39; 45; 105 v vide summa trex prostix cisel.

+1
Ответы (1)
  1. 7 февраля, 14:11
    0
    21 = 7 + 7 + 7

    35 = 11 + 11 + 13

    39 = 13 + 13 + 13

    45 = 11 + 17 + 17

    105 = 31 + 37 + 37