68,35 - 6,28 • (7,4 + 1,6). решите

+3
Ответы (1)
  1. 11 июля, 23:06
    0
    68,35-6,28 * (7,4+1,6) = 68,35-6,28*9 = 68,35 - 68,35-56,52 = 11,83