5,632:51,2+4,256:3,8 - (3-0,39:0,15)

+5
Ответы (1)
  1. 31 июля, 17:20
    0
    5,632:51,2+4,256:3,8 - (3-0,39:0,15) = 0,11 + 1,12 - (3 - 2,6) = 1,23 - 0,4 = 0,83