До добутку чисел 307 и 49 до да

ти частку чисел 18113 и 59.

Как решается?

Помогите!

+1
Ответы (1)
  1. 8 марта, 17:20
    0
    (307 * 49) + (18113 / 59) = 15043 + 307 = 15350