100-24:с=92 комектесесиздер ма

+4
Ответы (2)
  1. 30 мая, 08:08
    0
    100-24:с=92

    24:с=100-92

    24:с=8

    с=24:8

    с=3

    Проверка

    100-24:3=92

    1) 24:3=8

    2) 100-8=92
  2. 30 мая, 10:01
    0
    100-24/с=92

    100-92=24/с

    24/с=8

    с=24/8

    с=3

    Ответ: 3.