5/12 * |-4/5| + 2.4 : |-3.6| Решите!

+4
Ответы (1)
  1. 11 декабря, 07:07
    0
    5/12 * 4/5 + 2,4 / 3,6 =

    1/3 * 1/1 + 2/3 =

    1/3 + 2/3 =

    3/3 =

    1