17,98: (1,6+1,3) * 4,5=?

+3
Ответы (2)
  1. 2 ноября, 09:17
    0
    17,98: (1,6+1,3) * 4,5=17,98: 2,9*4,5=6,2*4,5=27,9
  2. 2 ноября, 10:41
    0
    17,98: (1,6+1,3) * 4,5=27,9

    1) 1,6+1,3=2,9

    2) 17,98:2,9=6,2

    3) 6,2*4,5=27,9