Упрастить √10 (1+√10-√11) (1+√10+√11)

+4
Ответы (1)
  1. 22 мая, 18:29
    0
    √10 (1+√10-√11) (1+√10+√11) = √10 ((1+√10) ²-11) = √10 (1+10+2√10-11) = √10·2√10 = 2·10=20