Упрости ввражение

250•а•4; 81•а•27

Помогите!

+4
Ответы (2)
  1. 3 февраля, 13:27
    0
    250*a*4=1000*a

    81*a*27=9*9*9*3=9^3*3*a
  2. 3 февраля, 13:39
    0
    Можем перемножить числа

    250•а•4 = 250*4*а = 1000*а

    81•а•27 = 81*27*а = 2187*а