Упрости выражение.

250•а•4

81•а•27

+2
Ответы (1)
  1. 28 декабря, 22:32
    0
    Можем перемножить числа

    250•а•4 = 250*4*а = 1000*а

    81•а•27 = 81*27*а = 2187*а