12000: (w+175) = 24

Хелп

+2
Ответы (2)
  1. 17 июля, 15:48
    0
    12000: (w+175) = 24

    w+175=12000:24

    w+175=500

    w=500-175

    w=325

    1200: (325=175) = 24
  2. 17 июля, 16:16
    0
    Я за w взяла х

    12000: (х+175) = 24

    х+175=12000:24

    х+175=500

    х=500-175

    х=325