3 5

а) (5 11 + 2 7) * 77=?

2 5 5 7

б) 6 9 * 3 7 + 3 7 * 2 9 = ?

+5
Ответы (1)
  1. 6 ноября, 12:59
    0
    (511+27) * 77=538*77=41426

    69*37+37*29=2553+1073=3626