47+5-3*3 + (27:9) * 7-14

+3
Ответы (1)
  1. 22 февраля, 19:35
    0
    1) 27:9=3

    2) 3*3=9

    3) 3*7=21

    4) 47+5=52

    5) 52-9=43

    6) 43+21=64

    7) 64-14=50