37 * (437-149) + 73761/23

+4
Ответы (2)
  1. 24 апреля, 11:16
    0
    1) 437-149=288

    2) 288*37=10656

    3) 73761/23=3207

    4) 3207+10656=13863
  2. 24 апреля, 11:46
    0
    37 * (437-149) + 73761:23=

    37*288+3207=

    10656+3207=13863