3004 + (40011-38092) =

+5
Ответы (2)
  1. 1 января, 17:51
    0
    1.

    40011-38092=1919

    2.

    3004+1919=4923
  2. 1 января, 19:26
    0
    40011-38092=1919

    1919+3004=4923