24 * (-2) - 46: (-2) ; - 2 * (-16) + 48: (-4) ; 18 * (-5) + 8 * (-6) ; - 3 * (-12) - 6 * (-2) ; (24+78) * (-5) - (85-19) : 2;

+1
Ответы (1)
  1. 20 августа, 02:09
    0
    1) - 48+23=-25

    2) 32 + (-12) = 20

    3) - 90 + (-48) = - 138

    4) 102 * (-5) - 66:2=510-33=477