Хелп ми плис

(1,4 х - 3,5) • (-1,5) = (2,3x-9) •0,5

+1
Ответы (1)
  1. 19 мая, 10:31
    0
    (1,4x-3,5) * (-1,5) = (2,3x-9) * 0,5

    -2,1x+5,25=1,15x-4,5

    -2,1x-1,15x=-4,5-5,25

    -3,25x=-9,75

    x=3