С решением (-2,9:25+0,26) * (-100)

+4
Ответы (1)
  1. 15 мая, 10:30
    0
    1) - 2,9/25 = - 0.116

    2) - 0.116+0.26=0.144

    3) 0.144 * (-100) = - 14,4