Довжина прямокутника 8 см, ширина-2 см. Обчисли периметр прямокутника?

+3
Ответы (2)
  1. 2 июля, 03:42
    0
    Довжина - 8*2=16 см

    Ширина - 2*2=4 см

    8*2+2*2=20 см
  2. 2 июля, 05:47
    0
    (8+2) * 2=20 (см)

    ответ: 20 см