12+8.3x+1.5x=95.3 помогите бротюньки; з

+2
Ответы (2)
  1. 25 апреля, 23:35
    0
    12-95,3+9,8x=0

    9,8x=83,3

    x=8,5

    Ответ: x=8,5
  2. 26 апреля, 02:32
    0
    12+8,3 х+1,5 х=95,3

    8,3 х+1,5 х=95,3-12

    9,8 х=83,3

    х=8,5

    Ответ 8,5